test

Nazywam się Emilia i moje życie kręci się wokół jedzenia z tego powodu, że jestem technologiem żywności i psychodietetykiem. Wiedzę zdobytą na studiach staram się wprowadzać w życie i zarażać zdrowym odżywianiem innych.

Od 2013 roku prowadzę Poradnię dietetyczną Dobra Dieta w Warszawie. Specjalizuje się w poradnictwie żywieniowym i dietetycznym, a w szczególności odchudzaniu oraz dietoterapii osób cierpiących na choroby, w których żywienie odgrywa kluczową rolę.

Z każdym pacjentem pracuję indywidualnie i dążę do wypracowania najlepszego sposobu żywienia. Jako mama trójki maluchów przywiązuję dużą rolę do zdrowego odżywiania dzieci. Wspieram też całe rodziny w zmianie stylu odżywiania.

Zwracam uwagę na Twoje czasowe możliwości i gusta kulinarne .

Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach o żywieniu człowieka,  problematyki otyłości i chorób dietozależnych, a także w trakcie leczenia onkologicznego.

Dzięki mobilnemu analizatorowi składu masy ciała InBody 230 jestem w stanie spotkać się z klientem w zaciszu jego domu lub w pracy.

Współpracuję  również z Fundacją Onkologiczną „Nadzieja”, gdzie udzielam konsultacji dietetycznych osobom w trakcie i po chorobie nowotworowej. Niestety, z własnego doświadczenia wiem, jak ważne jest wsparcie żywieniowe podczas chemio- i radioterapii. Chorowałam na nowotwór nosogardła czyli nowotwór głowy i szyi, należący do nowotworów z bardzo dużym prawdopodobieństwem wystąpienia niedożywienia podczas terapii.

Zapraszam do umawiania się na wizyty.

Pozdrawiam,
Emilia Motacka

Bądźmy w kontakcie

Telefon

506-465-395

E-mail

poradniadobradieta@gmail.com

Adres

poradniadobradieta@gmail.com

*

6 + 1 =