Poradnia Dietetyczna Dobra Dieta – Emilia Motacka

Dobra dieta dobra na wszystko!

Poradnia Dietetyczna Dobra Dieta Emilia Motacka działa od 2013 roku w Warszawie i okolicach.

Jestem psychodietetykiem i technologiem żywności.

Oferuje wsparcie psychodietetyczne podczas odchudzania, jak i choroby.  Z Poradnią Dobra Dieta nastawisz swoje nawyki żywieniowe na właściwe tory i będziesz mógł ruszyć w kierunku lepszego, zdrowego życia.

Zajmuję się poradnictwem żywieniowym, dietoprofilaktyką chorób cywilizacyjnych i dietoterapią.

Stawiam na indywidualne podejście do każdego klienta oraz umożliwiam wizytę w wybranym przez klienta miejscu (w domu, w pracy). Dzięki mobilności dietetyka i sprzętu wychodzę na przeciw oczekiwaniom zapracowanego klienta.Nowoczesny analizator składu masy ciała InBody 230 działa na zasadzie bioimpedancji (BIA) pozwala zbadać zawartość wody, tłuszczu, mięśni, białka i składników mineralnych w organizmie.

Współpracuję  również z Fundacją Onkologiczną „Nadzieja”, gdzie udzielam konsultacji dietetycznych osobom w trakcie i po chorobie nowotworowej. Niestety, z własnego doświadczenia wiem, jak ważne jest wsparcie żywieniowe podczas chemio- i radioterapii. Chorowałam na nowotwór nosogardła czyli nowotwór głowy i szyi, należący do nowotworów z bardzo dużym prawdopodobieństwem wystąpienia niedożywienia podczas terapii.

logo